רכיבה טיפולית בחוות LD TRAINING

סדנאות ODT

סדנת “סוסים מובילים מנהיגים” (ODT) הינה סדנה ייחודית, בה מתנסים המשתתפים בפעילות עם סוסים ועל סוסים. פעילות עם סוסים מכניסה את המשתתפים לאווירה מיוחדת, בה הם מתנסים בתהליכים של מילוי משימות והשגת יעדים תוך שיתוף פעולה, באתגרים אישיים עצמיים – הן ברמת המנהיגות והן ברמת הביטחון העצמי, ומספקת כלים לשיפור התקשורת בצוות. כל זאת לצד סביבה לימודית עם מוטיבציה גבוהה, שיפור מודעות עצמית, ושיפור מיומנויות תקשורת מילולית וא-מילולית.

בסדנה אנו מקיימים מספר פעילויות, הכוללת את הפעילות עצמה, ואת הניתוח בעל המשמעויות הארגוניות.

החלק הראשון הינו פעילות עם סוסים. לאחריו מוקדש זמן לאימון קל ברכיבה, שהינו שלב מקדים לפעילות על סוסים, הכולל מגוון תרגילים ופעילויות.

במהלך היום ובסופו נאסוף את התובנות שתעלינה, ונתרגם אותן למשמעויות ארגוניות. יש עוצמה רבה לפעילות עם סוסים. עוצמה זו באה לידי ביטוי בפעילויות עצמן, בתקשורת המתפתחת עם הסוס, ובהדמייה שוטפת של הפעילות עם הסוס – לפעילות הארגונית.

הפעילות עם הסוסים – וניתוח התובנות הארגוניות – משאיר חותם שמורגש בפעילות הארגונית השוטפת.

אחד מעיסוקיי הנוספים, הינו קיום ימי גיבוש עבור חברות וארגונים לשם פיתוח מיומנויות מנהיגות, עבודת צוות, יכולת לפתור קונפליקטים, גיבוש ובאופן כללי ייעול והגדלת
תפוקת העובדים בארגון. את הסדנאות אני מעביר בשיתוף עם אבי, ד”ר יורם דובובסקי – ph.d במדעי ההתנהגות עם התמחות בייעוץ ארגוני, חבר בכיר באיפ”א – הארגון הישראלי לפיתוח ארגוני.

אודות ד”ר יורם דובובסקי תוכלו לקרוא בלחיצה כאן.

מעוניינים לשאול שאלה או להתייעץ?
אנא פנו לדף צור הקשר שלנו בלחיצה כאן

סגירת תפריט